Zmena živnosti za 19 €

Zrealizujte zmenu vo Vašej živnosti rýchlo a bez návštevy úradov!

Zmenu vo Vašej živnosti Vám vykonáme aj bez Vašej osobnej návštevy u nás. Všetko vybavíme prostredníctvom telefonátu, emailu a pošty. Už o 3 dni môže byť potrebná zmena hotová.

Zmena živnosti je služba ktorá obsahuje:

  • Neobmedzený počet voľných živností,
  • konzultáciu predmetov podnikania,
  • vypracovanie dokumentov,
  • vybavenie živnostenského oprávnenia,
  • zaslanie dokumentácie klientovi.

Postupnosť krokov

Kliknete na  tlačidlo “ Zmena živnosti” a v štyroch krokoch vyplníte všetky potrebné informácie na zmenu živnosti. Tento proces trvá okolo 15 minút.

Pošleme Vám fakturačné údaje. Po spárovaní platby s objednávkou Vám emailom odošleme dokumenty potrebné pre zmenu v živnosti. 

Dokumenty vytlačíte a podpíšete  pred notárom alebo na matrike. Následne nám odovzdáte dokumenty (osobne, poštou alebo e-mailom).

Po prevzatí dokumentov zaregistrujeme Vašu živnosť živnostenskom úrade, zabezpečíme registráciu na daňovom úrade a oznámenie vzniku platiteľa poistného do zdravotnej a sociálnej poisťovne. Od tohto okamihu sa o založenie živnosti vôbec nestaráte.

Zmena živnosti trvá v priemere 3 pracovné dni. Ohľadom úspešnej zmeny živnosti Vás budeme informovať a zároveň Vám bude zaslané potvrdenie  poštou. 

Čo o nás hovoria naši klienti

previous arrow
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie- AXIOM Kosice

Všetko prebehlo v zmysle dohody, presne podľa očakávaní. Jednoduché a úplne spĺňa všetky požiadavky pre založenie akejkoľvek novej firmy.

Všetko prebehlo v zmysle dohody, presne podľa očakávaní. Jednoduché a úplne spĺňa všetky požiadavky pre založenie akejkoľvek novej firmy.

Mgr. Dušana Vraňuchová

AXIOM Košice, s.r.o.

Referencie - Coffe Piano

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali výborný dojem. Ďakujeme .

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali výborný dojem. Ďakujeme .

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali skvelý dojem. Ďakujeme.

Miroslav Bilišňanský

Coffee piano s.r.o.

Referencie - RENAGY

S prístupom som bol maximálne spokojný. Naozaj promptné vybavenie, prehľadné informovanie a jednoduchý postup. Celý proces bol sprevádzaný odbornosťou a ústretovosťou.

Mária Nagyová

RENAGY s.r.o.

Referencie - Byt Uno

So službami založenia s.r.o. a pri vypracovaní dokumentácie pre ochranu osobných údajov som bol veľmi spokojný.
Výborná cena a skvelý servis.

Vincenzo Malangone

Byt Uno s.r.o.

next arrow

Dôvody prečo využiť naše služby pri zmene živnosti

Úspora času a energie

Dodáte nám Vaše údaje, podpíšete nami pripravené dokumenty  a ďalej sa o zmenu živnosti nemusíte starať, všetko už vyriešime za Vás.

Úspora na živnostiach

Živnostenské oprávnenie Vám vybavíme úplne ZDARMA (týka sa voľných živností) a za vydanie viazaných a remeselných živností platíte len polovicu.

Komplexná podpora

Poskytujeme široké portfólio služieb pre úspešné rozbehnutie Vášho podnikania ako vypracovanie zmlúv, smerníc a poskytnutie ekonomického poradenstva.

Dostupnosť

Naše služby poskytujeme na celom území Slovenskej republiky.

Garancia ceny

Nemusíte sa obávať žiadnych skrytých poplatkov, cena je vopred presne stanovená a nemenná

Odbornosť

Profesionálna príprava dokumentov potrebných pre zmenu živnosti.