Založenie s. r. o. za 249€

Založte si spoločnosť s ručením obmedzeným bez zbytočných papierovačiek a problémov!

Vašu spoločnosť s.r.o. Vám založíme aj bez Vašej osobnej návštevy u nás. Všetko vybavíme prostredníctvom telefónu, emailu a pošty. Už o 14 dní môžete mať všetko potrebné na začatie podnikania.

Kompletné založenie s.r.o. je služba ktorá obsahuje:

  • Neobmedzený počet voľných živností,
  • konzultáciu predmetov podnikania,
  • získanie súhlasu správcu dane so zápisom do OR,
  • vybavenie živnostenského oprávnenia,
  • registrácia s.r.o. u správcu dane pre daň z príjmu,
  • zaslanie dokumentácie klientovi.

Postupnosť krokov

Kliknete na  tlačidlo “ Založiť s.r.o.” a v štyroch krokoch vyplníte všetky potrebné informácie o vašej novej eseróčke. Tento proces trvá okolo 15 minút.

Pošleme Vám fakturačné údaje. Po spárovaní platby s objednávkou Vám emailom odošleme dokumenty potrebné pre založenie spoločnosti.
Dokumenty vytlačíte a podpíšete  pred notárom alebo na matrike. Následne nám odovzdáte dokumenty (osobne alebo poštou).
Po prevzatí dokumentov podáme návrh na zápis spoločnosti do ORSR, zabezpečíme získanie živnostenského oprávnenia a zabezpečíme potrebnú komunikáciu s úradmi. Od tohto okamihu sa o založenie s.r.o. vôbec nestaráte.
Založenie s.r.o. trvá väčšinou najviac 13 dní. Ohľadom úspešnej registrácií firmy Vás budeme informovať a zároveň Vám zašleme potvrdenie o vykonaní zápisu. Odovzdanie všetkých dokumentov – osobne alebo poštou.

Čo o nás hovoria naši klienti

previous arrow
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie- AXIOM Kosice

Všetko prebehlo v zmysle dohody, presne podľa očakávaní. Jednoduché a úplne spĺňa všetky požiadavky pre založenie akejkoľvek novej firmy.

Všetko prebehlo v zmysle dohody, presne podľa očakávaní. Jednoduché a úplne spĺňa všetky požiadavky pre založenie akejkoľvek novej firmy.

Mgr. Dušana Vraňuchová

AXIOM Košice, s.r.o.

Referencie - Coffe Piano

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali výborný dojem. Ďakujeme .

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali výborný dojem. Ďakujeme .

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali skvelý dojem. Ďakujeme.

Miroslav Bilišňanský

Coffee piano s.r.o.

Referencie - RENAGY

S prístupom som bol maximálne spokojný. Naozaj promptné vybavenie, prehľadné informovanie a jednoduchý postup. Celý proces bol sprevádzaný odbornosťou a ústretovosťou.

Mária Nagyová

RENAGY s.r.o.

Referencie - Byt Uno

So službami založenia s.r.o. a pri vypracovaní dokumentácie pre ochranu osobných údajov som bol veľmi spokojný.
Výborná cena a skvelý servis.

Vincenzo Malangone

Byt Uno s.r.o.

next arrow

Dôvody prečo využiť naše služby pri zakladaní s.r.o.

Úspora času a energie

Dodáte nám Vaše údaje (názov spoločnosti, konateľ...), podpíšete nami pripravené dokumenty  a ďalej sa o zakladanie firmy už nemusíte starať, všetko už vyriešime za Vás.

Úspora na živnostiach

Živnostenské oprávnenie Vám vybavíme úplne ZDARMA (týka sa voľných živností) a za vydanie viazaných a remeselných živností platíte len polovicu.

Komplexná podpora

Poskytujeme široké portfólio služieb pre úspešné rozbehnutie Vášho podnikania ako vypracovanie zmlúv, smerníc a poskytnutie ekonomického poradenstva.

Dostupnosť

Naše služby poskytujeme na celom území Slovenskej republiky

Garancia ceny

Nemusíte sa obávať žiadnych skrytých poplatkov, cena je vopred presne stanovená a nemenná

Odbornosť

Profesionálna príprava dokumentov potrebných pre založenie s.r.o.