Zrušenie živnosti za 15€

Zrušte alebo pozastavte Vašu živnosť rýchlo a bez návštevy úradov!

Zrušenie alebo pozastavenie Vašej živnosti Vám vykonáme aj bez Vašej osobnej návštevy u nás. Všetko vybavíme prostredníctvom telefónu, emailu a pošty. Už o 3 dni môže byť potrebná zmena hotová. 

Zrušenie/ pozastavenie živnosti je služba ktorá obsahuje:

  • Zrušenie alebo pozastavenie živnosti,
  • vypracovanie dokumentácie,
  • podanie na živnostenský úrad,
  • zaslanie dokumentácie klientovi.

Postupnosť krokov

Kliknete na  tlačidlo “ ZRUŠENIE/ POZASTAVENIE ŽIVNOSTI” a v štyroch krokoch vyplníte všetky potrebné informácie. Tento proces trvá okolo 15 minút.

Pošleme Vám fakturačné údaje. Po spárovaní platby s objednávkou Vám emailom odošleme dokumenty potrebné pre uskutočnenie požadovanej zmeny v rámci živnosti. 

Dokumenty vytlačíte a podpíšete  pred notárom alebo na matrike. Následne nám odovzdáte dokumenty (osobne, poštou alebo e-mailom).

Po prevzatí dokumentov zrušíme alebo pozastavíme Vašu živnosť na živnostenskom úrade, informujeme ohľadom danej zmeny daňový úrad, zdravotnú a sociálnu poisťovňu. Od tohto okamihu sa o zrušenie/ pozastavenie živnosti vôbec nestaráte.

Zrušenie alebo zmena živnosti v priemere trvá 3 pracovné dni. O úspešnom výsledku Vás budeme informovať a zároveň Vám bude zaslané potvrdenie  poštou.

Čo o nás hovoria naši klienti

previous arrow
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie- AXIOM Kosice

Všetko prebehlo v zmysle dohody, presne podľa očakávaní. Jednoduché a úplne spĺňa všetky požiadavky pre založenie akejkoľvek novej firmy.

Všetko prebehlo v zmysle dohody, presne podľa očakávaní. Jednoduché a úplne spĺňa všetky požiadavky pre založenie akejkoľvek novej firmy.

Mgr. Dušana Vraňuchová

AXIOM Košice, s.r.o.

Referencie - Coffe Piano

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali výborný dojem. Ďakujeme .

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali výborný dojem. Ďakujeme .

Služby EFINANCE som využil viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť. Férovosť a priateľský prístup v nás zanechali skvelý dojem. Ďakujeme.

Miroslav Bilišňanský

Coffee piano s.r.o.

Referencie - RENAGY

S prístupom som bol maximálne spokojný. Naozaj promptné vybavenie, prehľadné informovanie a jednoduchý postup. Celý proces bol sprevádzaný odbornosťou a ústretovosťou.

Mária Nagyová

RENAGY s.r.o.

Referencie - Byt Uno

So službami založenia s.r.o. a pri vypracovaní dokumentácie pre ochranu osobných údajov som bol veľmi spokojný.
Výborná cena a skvelý servis.

Vincenzo Malangone

Byt Uno s.r.o.

next arrow

Dôvody prečo využiť naše služby

Úspora času a energie

Dodáte nám Vaše údaje, podpíšete nami pripravené dokumenty  a ďalej sa o zmenu živnosti nemusíte starať, všetko už vyriešime za Vás.

Úspora na živnostiach

Živnostenské oprávnenie Vám vybavíme úplne ZDARMA (týka sa voľných živností) a za vydanie viazaných a remeselných živností platíte len polovicu.

Komplexná podpora

Poskytujeme široké portfólio služieb pre úspešné rozbehnutie Vášho podnikania ako vypracovanie zmlúv, smerníc a poskytnutie ekonomického poradenstva.

Dostupnosť

Naše služby poskytujeme na celom území Slovenskej republiky.

Garancia ceny

Nemusíte sa obávať žiadnych skrytých poplatkov, cena je vopred presne stanovená a nemenná

Odbornosť

Profesionálna príprava dokumentov potrebných pre zrušenie/ pozastavenie živnosti.